Projekt z roku
2024
Klient
Osoba prywatna
Nazwa projektu
Projekt domu jednorodzinnego w stylu nowoczesnym
Lokalizacja
Słupsk

Projekt domu jednorodzinnego w stylu nowoczesnym

Projekt wnętrza domu jednorodzinnego opiera się na zasadach minimalistycznego designu, gdzie dominują kolory bieli, beżu oraz jasne drewno, uzupełnione o eleganckie linearne akcenty w kolorze czerni.

Biel i beż to podstawowe kolory, które definiują tą przestrzeń. Biel nadaje jej świeżości, natomiast beż dodaje ciepła i harmonii. Te dwa kolory tworzą neutralną bazę, na której budujemy resztę aranżacji. Jasne drewno jest kluczowym elementem projektu, dodając wnętrzu naturalnego uroku i ciepła. Proste, geometryczne kształty oraz czarne dodatki, takie jak lampy, elementy dekoracyjne czy obramowania, nadają przestrzeni nowoczesnego charakteru i podkreślają minimalistyczny styl.

Modna zabudowa ścienna z płyt meblowych jak i ukryte drzwi to nowoczesne rozwiązanie sprawiające, że przestrzeń wydaje się większa i bardziej uporządkowana.

Nowoczesny design tego domu uwzględnia funkcjonalność, wygodę oraz estetykę. Przestronne pomieszczenia, dużo naturalnego światła oraz starannie dobrane detale sprawiają, że wnętrze jest przejrzyste i spójne.